Ã–VRIGT / Speglar / Spegel + konsol 5864614

nr 586 4614

Spegel + konsol

Karl Johan, Mahogny, höjd: 176 + 69

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 1 juni 2009
kl 17:59:06

Karl Johanstil/Empir
Senempiren